PRESTOR W MEDIACH

15.06.2012
" WYDARZENIA "
TV SFERA

media: TV SFERA15 czerwca 2012 roku przy okazji obchodzonego w Polsce dnia dogoterapii TV sfera zrealizowała materiał nakręcony w Zespole Szkół Specjalnych Nr 3 w Bytomiu gdzie razem ze Stowarzyszeniem "Fantazja" centrum PRESTOR prowadzi zajęcia kynoterapeutyczne dla dzieci.

11.05.2010
" DZIEŃ DOBRY TVN "
TVN

media: Dzień dobry TVNAneta Graboś – zoopsycholog ze Śląskiego Centrum Kynologicznego PRESTOR została poproszona o pomoc w interpretacji zachowań psa Tigera, ulubieńca rodziny czworaczków z Sosnowca. Pies był zestresowany, a trenerka zaproponowała nowoczesne rozwiązania problemu.

11.05.2010
" JAK PRZEWOZIĆ PSA SAMOCHODEM "

media: Przewożenie psa samochodem nie należy do trudnych czynności. Warunkiem jest jednak zapewnienie naszemu przyjacilelowi bezpieczeństwa i nauczenie podstawowywch zasad dobrego wychowania.

02.02.2009
" DZIEŃ DOBRY TVN "
TVN

media: Dzień dobry TVNW programie DZIEŃ DOBRY TVN Jolanta Pieńkowska i Wojciech Jagielski próbowali rozwiać wątpliwości czy psy również odczuwają emocje. Materiał nagrany został w centrum kynologicznym PRESTOR przy udziale labradorki (Iki) i barbetów (Zoji i Tanii). Czy pies odczuwa emocje złożone, czy potrafi zazdrościć lub się obrazić - na te pytania odpowiadali również goście programu.

25.12.2008
" TELEEXPRESS "
TVP I

media: TELEEXPRESSTelewizja Polska Program I, wyemitowała świąteczne wydanie TELEEXPRESSU z udziałem Iki. Przykład labradorki posłużył za dowód na to, że nie trzeba czekać do wigilii, by porozmawiać z psem. Kontakt, jaki Ika nawiązuje z ludźmi i innymi psami wskazuje na bezustanny "dialog" oparty na wymianie informacji o intencjach  ...

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna >>


 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews