SZKOLENIE PSÓW TERAPEUTYCZNYCH

KURSY (KPT)

Kynoterapia jest najbardziej efektywna kiedy zajęcia prowadzone są przez profesjonalnie do tego przygotowany zespół "człowiek - pies". Dobrze skonstruowany zespół to:
  • osoba prowadząca terapię z udziałem psa: zawodowo związana z pedagogiką, psychologią, medycyną lub naukami pokrewnymi lub w inny sposób wyedukowana w tym kierunku
  • pies o określonym charakterze, którego poziom wykształcenia pozwala na sprawowanie nad nim pełnej kontroli, również w obecności dzieci, osób niepełnosprawnych, innych zwierząt czy sprzętu rehabilitacyjnego.

Kursy Psa Terapeutycznego są przeznaczone dla osób posiadających własnego psa, z którym pragną realizować programy w placówkach oświatowo – rehabilitacyjnych.

Innowacyjne Programy Kursów KPT I i KPT II zostały opracowane przez doświadczonych kynoterapeutów – pedagoga oraz trenera. Co w rezultacie gwarantuje doskonałe przygotowanie osób oraz psów do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Powstałe produkty odpowiadają najbardziej wymagającym kierownikom placówek zarówno oświatowych jak i medycznych.

Kursy przygotowujące i uczące warsztatu pracy z psem często stają się motywacją do samodzielnych działań ich uczestników w kierunku realizacji własnych projektów kynoterapeutycznych.

Zobacz szczegóły:
::  KURS PSA TERAPEUTYCZNEGO I STOPNIA
Kolejna edycja kursu KPT I - luty 2014


::  KURS PSA TERAPEUTYCZNEGO II STOPNIA

 

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews