WYKŁADY

Wykład określany jest jako „metoda nauczania polegająca na ustnym przekazaniu wiedzy. Jest to najczęstsza metoda nauczania stosowana względem osób dorosłych, w której osoba przekazująca wiedzę nie dyktuje tego, co słuchacz ma zapisać, a raczej prowadzi jak gdyby monolog, rozbudowaną wypowiedź na dany temat. Uważa się, że wykład jest jedną z prostszych metod nauczania, zarówno dla słuchaczy, jak i prowadzącego zajęcia. Stąd też wykład wydaje się być dobrą metodą nauczania, jeżeli istnieje potrzeba wprowadzenia studentów do jakiejś tematyki”  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyk%C5%82ad
Wykłady prowadzone przez kadrę naszego ośrodka mają na celu w łatwy sposób przedstawienie  zagadnień związanych z szeroko pojętym posiadaniem psa we wszystkich jego aspektach – zdrowiu, wychowaniu i pielęgnacji. Wykłady prowadzone są regularnie w cyklu co miesięcznym lub okazjonalnie w zależności od potrzeb i zgody wykładowcy.
Kursy w naszym centrum rozpoczyna wykład, który odbywa się systematycznie, w pierwszym tygodniu każdego miesiąca - „ABC SZKOLENIA PSÓW".  Spotkanie odbywa się bez psów. Na zajęciach trenerzy prezentują techniki i metody szkolenia psów w naszym centrum, wyjaśniają jak przygotować się do pierwszych zajęć warsztatowych oraz identyfikują wskazania do przystąpienia lub odstąpienia od kursu.


<< Poprzednia 1 2 Następna >>


 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews