ZERÓWKA DLA SZCZENIĄT (

Uruchomiliśmy nietypową dla polskich ośrodków szkolenia psów usługę - "zerówkę". Skłoniły nas do tego częste pytania osób, które telefonicznie upewniały się, że edukacja ich psa przebiega prawidłowo a oni nie popełniają błędów wychowawczych.
Jest moment kiedy właściciel kończy ze szczenięciem psie przedszkole i zastanawia się co dalej. Szkolenie podstawowe będzie można rozpocząć dopiero kiedy pies skończy 6 miesięcy a do tego czasu pozostaje nam tylko powtarzanie materiału z zakresu kursu PP.
Utrwalanie nabytych umiejętności jest ważne ale również istotne jest stopniowe podnoszenie wymagań względem młodego zwierzęcia. Właściwa stymulacja to warunek prawidłowego rozwoju ale także kontrola trenera nad postępami i wczesne rozwiązywanie problemów związanych z dorastaniem szczenięcia.
"Zerówka" jest szczególnie istotna dla właścicieli, posiadających pierwszego psa, u których brak doświadczenia powoduje, że nie są pewni czy postępują prawidłowo.
Kurs stanowi wprowadzenie do kursu podstawowego, którego koszt - w przypadku psów "pozerówkowych" jest niższy.
Zachęcamy Państwa do kontynuowania edukacji psa, zwłaszcza w pierwszym roku jego życia. "Zerówka" to już nie przedszkole - to już szkoła

:: PROGRAM
:: INFORMACJE ORGANIZACYJNE
:: ZAPISY
 

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews