PSIE PRZYGODY NA ZIMOWE CHŁODY

Za oknami szaleje zima? Słońce rzadko daje się oglądać? Spacer kończy się szybciej niż zazwyczaj? Nie wiesz, czym zająć psa, a poziom jego aktywności z nadejściem zimy nie uległ hibernacji? Zapraszamy na „Psie przygody na zimowe chłody”. Podpowiemy jak konstruktywnie spędzić czas z psem.

Repertuar zajęć jest nietypowy. Proponujemy  m.in. : elementy sportu rally, zabawy edukacyjne, konkursy, elementy obedience , pracę z klikerem, tor przeszkód agillity, naukę sztuczek,  zadania domowe dla Ciebie i Twojego psa, czyli wszystko to, czego nie doświadczysz  na tradycyjnych kursach szkoleniowych. Zajęcia to przede wszystkim niekonwencjonalny sposób na naukę współpracy z psem i okazja do poznania potencjału czworonoga, którego często nie dostrzegamy.

Poznasz  spektrum  wariantów zabaw z psem,  alternatyw dla aktywności, które wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym. Wszystko opatrzone komentarzem behawiorysty.  Jak pies się uczy? Jak rozmawiać z psem? Czy psa można nauczyć myśleć ? Gdzie są granice jego możliwości poznawczych? Jesteś ciekawy?  Zapraszamy

Zajęcia przeznaczone są tylko dla absolwentów ŚCK Prestor

:: ZAPISY

 

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews